stilyol
Sepetim
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %30 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %50'A VARAN İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında kurulan tienderopa.com, kadınların kısa sürede vazgeçilmezi haline gelen bir online hazır giyim markasıdır.  Kaliteli ve yerli ürünleri, ulaşılabilir fiyatları ve evrensel moda yaklaşımı Türkiye ve dış pazarlarda yoğun ilgi görmesini ve kategorisinde sektörün liderleri arasında yer almasını sağlamıştır.  


Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan tienderopa.com, yılların tecrübesi ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusunda kendi tasarımlarını üretmeye ve müşteriyle buluşturmaya başlamıştır. 

Jean modellerinden elbise çeşitlerine, dış giyimden ev şıklığına, pijama modellerinden spor kıyafetlerine uzanan geniş ürün yelpazesiyle tienderopa.com, sezonlardan bağımsız hem trend hem de fonksiyonel parçalar sunarak her genç kadının gardırobunda yer edinmeyi hedefliyor.  

  

Güvenli Alışveriş 
tienderopa.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. tienderopa.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez. 
 
Kalite ve Orijinallik Garantisi   
Satılan her ürün tienderopa.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında tienderopa.com’un özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir. 
 
 
En İyi Müşteri Deneyimi   
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan tienderopa.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.